Hakkımızda

Model Vitrin Kuyumculuk Aksesuarları

2010 yılından bu yana sürdürmüş olduğu kurumsal hizmetleriyle Model vitrin sizlerin teveccühü ve güveni ile sektörünün öncü kuruluşları arasındaki yerini koruyor efendim. Elbette modern bir hizmet anlayışı ile şekillendirdiğimiz tüm kuyumculuk aksesuar imalatında sizlerin %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Bu amaçla sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm alt yapı malzemelerinin üreticisi ve başlıca tedarikçisi konumunda bulunan firmamız, vitrin aksesuarları imalatı gibi önemli bir konuda piyasanın taleplerini karşılıyor. Dilerseniz ürünlerimizin daha iyi algılanabilmesi adına maddeler halinde bir sıralama yapalım;

 • Takı tasarımların yer aldığı özel kutular
 • Mücevheratın sergilendiği vitrin mankenleri
 • Bileklikler için tasarlanmış özel kutu modelleri
 • Özellikle kolyelerin teşhir edilmesini sağlayan CNC tablalar
 • Değişik versiyonlarda tasarımların sergilendiği her türlü aksesuar
 • Modern ve estetik görünümü ile çevre dostu çantalar (her kuyumcunun logosu ve diğer estetik unsurların işlendiği özel tasarımlar)
 • Küpelikler (çeşitli ebat ve boyutlarda)
 • Özellikle küçük parça altın ve mücevherlerin bir arada sergilenmesini sağlayan özel stantlı çantalar 
 • Set takımları için özel geliştirilmiş sergileme boyunlukları
 • Yüzüklük olarak nitelendirilen özel tasarımlar 
 • Sunum tablaları ve kolyelikler

Başlıca ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 

Tabi geniş çaplı Arge çalışmaları ve profesyonel kadrosu ile çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamızın tercih edilmesinin daha pek çok nedeni bulunuyor. Sözgelimi yüzlerce farklı ebat ve boyutta aksesuar taleplerinizi belirtmiş olduğunuz ölçülerde üretebiliyoruz.

Ayrıca kendi konseptinde yaşanan gelişmeleri yakından takip eden kuruluşumuz dünyada ve ülkemizde ortaya çıkan her türlü yeniliği anında ürünlerine yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra kuyumculuk sektöründe her firmaya özel tasarım geliştirebilen kuruluşumuza hayalinizdeki tasarımları aktarmak üzere talepte bulunabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Her kuyumcunun ihtiyacı olan bu özel tasarımları son derece kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Dolayısıyla kolay temizlenebilir ve muhteşem görünümüyle ürünlerimizi uzun yıllar vitrinlerinizde sergileyebilir ve müşterileriniz nezdinde kuruluşunuzun imajının en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayabilirsiniz

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce özel tasarım takı standı ve diğer aksesuar çeşitlerimizi web sayfamızda yer alan kategoriler içerisinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Firmamızın ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ediyor ve esenlikler diliyoruz efendim. 

Saygılarımızla

Model Vitrin Kuyumculuk Aksesuarları

 

 TAKSİT İMKANI
TAKSİT İMKANI
Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.
 GÜVENLİ ÖDEME
GÜVENLİ ÖDEME
Güvenli ödeme sisteminin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Iyzico tarafından sağlanıyor.
 0850 255 0 508
0536 845 17 95
7/24 Teknik Destek hattımızı arayarak Müşteri temsilcilerimize problem bildiriminde bulunabilir, tüm konulara ilişkin bilgi ve destek alabilirsiniz.